İnceler ve Çardak'ta Başkan Zolan coşkusu

İnceler ve Çardak'ta Başkan Zolan coşkusu

HABER TARİHİ: 28 Mart 2019
437 Kişi okudu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bozkurt'un İnceler Mahallesi ile Çardak'ta düzenlenen mitinglerde coşkuyla karşılandı. Denizli'nin tamamında hizmet destanları yazdıklarına dikkati çeken Başkan Zolan, hemşehrilerinin güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, seçim çalışmaları kapsamında Bozkurt'un İnceler Mahallesi ile Çardak'ta düzenlenen mitinge katıldı. Vatandaşların coşkuyla karşıladığı Başkan Osman Zolan, bugüne kadar yaptıkları ve yeni dönemde yapacakları proje ve hizmetleri anlattı. İnceler'de başladıkları sosyal tesisin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Osman Zolan, "Biz 5 yıl önce İnceler'e geldiğimizde 'bu güzelliklerin üzerine güzellikler koymaya geliyoruz' dedik. Tüm taleplerinizi yerine getirme noktasına gece gündüz çalıştık" dedi. Büyükşehir Belediyesi olarak her dertle ilgilenmeye çalıştıklarını kaydeden Başkan Zolan, "Bizim duruşumuz, yürüyüşümüz belli. Allah'ım mahcup etmesin bizleri. Sizlerin bize güvenini çok şükür boşa çıkarmadık" dedi.

 

Başkan Zolan'a "Çardak sizinle gurur duyuyor" tezahüratı

 

Çardak'ta da coşkuyla karşılanan Başkan Osman Zolan, "Biz sizlerin hizmetkarınızız. Tek amacımız el ele gönüle gönüle sizlere hizmet etmek. Biz artık ileriye bakıyoruz. Bugüne kadar 19 ilçe 622 mahallemize, Denizlimizin tamamına yakışanı yaptık. İnşallah daha fazlasını yapacağız" diye konuştu. "Çardak sizinle gurur duyuyor" tezahüratları yapan Çardaklılara seslenmeyi sürdüren Başkan Osman Zolan, "Biz sizlerle gurur duyuyoruz" diyerek, 15 Temmuz'da Çardak'ın ve Denizli'nin ülkesine sahip çıktığını hatırlattı.© Copyright 2021 Osman Zolan - Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı