"İşadamı ve sanayicilerimizle yürüyüşümüz devam edecek"

"İşadamı ve sanayicilerimizle yürüyüşümüz devam edecek"

HABER TARİHİ: 03 Mart 2019
417 Kişi okudu

 

 

MAKSİAD'ı ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Organize Makine Sanayi Bölgesinin çalışır hale gelmesini istediklerini vurgulayarak, "İşadamı ve sanayicilerimizle yürüyüşümüz devam edecek, onların önünü açmak için katkılarımız sürecek" dedi.

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, Denizli Makine Sanayici İşadamları Derneği'ni (MAKSİAD) ziyaret etti. Başkan Osman Zolan'a MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, yönetim kurulu üyeleri ve işadamları eşlik etti. MAKSİAD Başkanı Sarı, burada yaptığı konuşmada, bugüne kadar kendilerinden desteklerini esirgemeyen Başkan Zolan'a teşekkür ederek, "Başkanımız Osman Zolan, bizlere destek sağlamaya da devam ediyor. Programımıza katılımı ve bizlere olan destekleri için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim" dedi.

 

"Nereden nereye geldiğimizin canlı tanıkları sizlersiniz"

 

Başkan Osman Zolan ise, program için MAKSİAD Başkanı Sarı ve yönetimine teşekkür ederek, Denizli'de hayata geçirdikleri yatırımları anlattı. Başkan Zolan, "Çok şükür Denizlimiz her geçen gün ileriye gidiyor. Nereden nereye geldiğimizin canlı tanıkları sizlersiniz. Daha yapılması gereken işler alınması gereken mesafeler var. İnşallah bu yürüyüşümüzde Allah'ım nasip eder halkımız da teveccüh gösterirse Denizlimizin ihtiyaçlarını gidermeye, şehrimize güzellikler katmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Makine Organize Sanayi Bölgesi'ne desteğe devam

 

Organize Makine Sanayi Bölgesinin çalışır hale gelmesini istediklerini vurgulayan Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Orayla ilgili sizlerin talebi doğrultusunda katkı sağlamaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra da katkılarımız, sizlerle beraber yürüyüşümüz devam edecek. Çünkü sizin yürüyüşünüz Denizli'nin yürüyüşüdür. Sizin güçlü olmanız Denizli'nin gücüdür. Size verdiğimiz, sanayicimize verdiğimiz desteklere, Denizlimizde yaşayan tüm insanımıza vermiş olduğumuz destek olarak bakıyorum. Hep birlikte güzel işler yaptık başardık. İnşallah tekrar birlikte başarırız diyorum. Allah'ım hepimizin yar ve yardımcısı olsun."© Copyright 2022 Osman Zolan - Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı