Başkan Osman Zolan Buldanlılar ile kucaklaştı

Başkan Osman Zolan Buldanlılar ile kucaklaştı

HABER TARİHİ: 15 Şubat 2019
407 Kişi okudu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Buldan’da davul zurna ile karşılandı. Sevgi gösterileri arasında Buldanlılar ile kucaklaşan Başkan Osman Zolan, Büyükşehir ile beraber Denizli genelinde birçok hizmet yaptıklarını vurgulayarak, "Hiç bir ayrım yapmadan, sen-ben demeden ihtiyaç, aciliyet neyse onu yaptık" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Buldan İlçesini ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaştı. Ziyaret ettiği mahallelerde davul zurna ile karşılanan Başkan Osman Zolan'a AK Parti Buldan İlçe Başkanı Naci Çomuk, MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak Buldan Kaymakamı Murat Sarı’yı ziyaret eden Başkan Osman Zolan, daha sonra Buldan Belediyesi, AK Parti Buldan İlçe Teşkilatı ve MHP Buldan İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. Buldan Merkezde esnafı ziyaret eden Başkan Osman Zolan, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Bir süre vatandaşlarla sohbet edip Büyükşehir Belediyesi hizmet ve yatırımlarını anlatan Başkan Osman Zolan, ilçeye bağlı mahalleleri de ziyaret etti. Gece geç saatlere kadar devam eden Buldan programı kapsamında Başkan Osman Zolan, Süleymanlı, Kovanoluk, Alandız, Yayla, Alandız, Kurudere, Kaşıkçı, Hasanbeyler, Gülalan, Dımbazlar, Bölmekaya, Doğan, ve Oğuz Mahallelerini de ziyaret ederek vatandaşları dinledi. 

“Sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Buldan’a geldiklerinde her zaman güzelliklerle karşılaştıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, kendisine gösterilen misafirperverlik ve ilgiden dolayı Buldan halkına teşekkür etti. Başkan Osman Zolan, “Buraya her geldiğimizde güzellikler oldu. Bugün karşılamanız da çok güzel, çok mutlu oldum. İnşallah daha güzel günlerde birlikte olalım. 5 yıl önce geldiğimizde de şunu demiştik, 'Büyükşehir olarak biz sizlere hizmet etmeye geliyoruz, Denizli’de ne varsa burada da olacak.' 'Denizli’den buraya nasıl hizmet gelecek, Denizli’den hizmet geldiğinde acaba omuzlarımıza yeni vergiler, harçlar binecek mi, altında ezilecek miyiz?' diye kaygılar vardı. 'Biz sizlerden bir şey almaya değil, hizmet etmeye geliyoruz' dedik. 'Her şey daha güzel olacak' dedik. Şükürler olsun sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

“Denizlimiz, Buldanımız her yönden daha ileriye, güzelliğe gitti”

Başkan Osman Zolan, büyükşehir ile beraber Denizli'nin tamamında önemli hizmetler yaptıklarını ifade ederek, "Hiç bir ayrım yapmadan, sen-ben demeden ihtiyaç, aciliyet neyse onu yaptık. Çok şükür Denizlimiz, Buldanımız her yönden daha ileriye, daha güzelliğe gitti. 'Ayağınız, toza çamura değmeyecek' dedik. Çok şükür birçok yerde oldu, çalışmaya devam ediyoruz. İtfaiye hizmetleri, cenaze hizmetleri ile ilgili belli standartlarımız var. Çünkü biz aynı şehirde yaşıyor, herkesin eşit şartlarda hizmet alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Her şeyi tamamladık mı, bitti mi? Tabi ki değil, daha yapılması gereken çok iş var, hayallerimiz var. Bunları da inşallah birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz" diye konuştu. © Copyright 2022 Osman Zolan - Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı